ΕΠΙΚΟ τρολάρισμα των ΠΑΟΚτσήδων στον Ολυμπιακό – Τι φώναζε όλη η Τούμπα μετά το 2-0!

Οι παίκτες του ΠΑΟΚ… κένταγαν στο δεύτερο ημίχρονο και με το ματς να έχει «κλειδώσει» στον άσο, η εξέδρα έδωσε ρεσιτάλ. Διαβάστε τι ακούστηκε και φέτος στην Τούμπα!

Ο ΠΑΟΚ μπορεί να μην ήταν καλός στο πρώτο ημίχρονο και ίσως να ήταν και τυχερός με το 0-0, ωστόσο στο δεύτερο ημίχρονο οι παίκτες του Βλάνταν Ίβιτς μπήκαν αποφασισμένοι και κατάφεραν με δύο γρήγορα να… καθαρίσουν τον Ολυμπιακό, καθώς στο 60’ το σκορ ήταν ήδη 2-0. Τα δύο γρήγορα γκολ και η εμφατική εμφάνιση του Δικεφάλου στο δεύτερο 45λεπτο, έδωσαν… έμπνευση στην εξέδρα, καθώς μετά τα καπνογόνα και τα συνθήματα που ζητούσαν μεγαλύτερη νίκη κόντρα στους Πειραιώτες, ήρθε και το πικάρισμα.

Αρχικά, στο 72ο λεπτό σε ένα δυνατό τάκλιν στον Φιγκέιρας, το οποίο… ξάπλωσε τον Πορτογάλο μπακ, όλο το γήπεδο άρχισε να φωνάζει «πε-πε πέναλτι», κάτι που συνέβη και στο 77’, όταν ο ίδιος παίκτης έπεσε μόνος του μέσα στην περιοχή του ΠΑΟΚ, όταν αντί για την μπάλα κλώτσησε αέρα.

Ο… επόμενος στόχος όμως των οπαδών του ΠΑΟΚ για «τρολάρισμα», ήταν ο Σάββας Θεοδωρίδης, καθώς με το ματς στο 2-0 και τον Ολυμπιακό να δείχνει ανήμπορος να αντιδράσει, ξεκίνησε από την Θύρα 4 το σύνθημα «Βάλτε μέσα τον Μπαρμπα-Σάββα»!

Loading... Please disable Adblock!
ΕΠΙΚΟ τρολάρισμα των ΠΑΟΚτσήδων στον Ολυμπιακό – Τι φώναζε όλη η Τούμπα μετά το 2-0! ΕΠΙΚΟ τρολάρισμα των ΠΑΟΚτσήδων στον Ολυμπιακό – Τι φώναζε όλη η Τούμπα μετά το 2-0! Reviewed by George S on 3/06/2017 Rating: 5